Mercedes Sprinter FRIGO

Shitet nga: Mercedes Sprinter 01 Pri 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet Mercedes Sprinter FRIGO viti i prodhimit 2006 i dal ne rrug ne vitin 2008 ne gjendje shume te mire motorrike dhe optike qe 5 muaj i doganuar dhe i regjistruar ne tabela rks shitet per arsye mos perdorimi per me shume info kontaktoni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim