Shitet Mercedes Benz 208

Shitet nga: mercedes 06 Pri 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet kamijoneta 2.4 Diezel (e ardhur nga Holanda).

Eshte ne xhendje shume te mire.

Per me shume na kontaktoni : 044 195 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim