Sprinter t4 sanak I kamjonetes

Shitet nga: xhemajl 29 Krr 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Sanak per tek kabin sprinter t4 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim