mercedes

Shitet nga: ismet 18 Mar 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
mercedes sprinter 312 viti 1999 i rrigjistrum deri ne mujin e 12 me dy par goma te reja ,, gomat jam me C jan edhe te dimrit edhe te veres ,,, krejt ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim