Mercedes Vito 108 Cdi I mbyllur

Shitet nga: malsor 10 Qer 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Shes veture Mercedes Vito viti I prodhimit 2001 me klim ngjyr e bardh ne gjendje shume te mir,vetura eshte e çlajmruar per informata lajmrohuni ne te 044-177-912 vetura gjendet ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim