Mercedes C 416 -03

Shitet nga: AUTO RIDONI 23 Nën 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
AUTO RIDONI

MERCEDES 416 CDI AUTO AMBULANCA

KLIM FUNKSIONALE

MARSHI AUTOMATIK

GOMA M+S ME C TE REJA

FUNKSIONALE SHTRET ULSE NE GJENDJE TE GATSHME PER PUN


NR KONT 044976496 044272607

VIBER +38649100629 049718230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim