Mercedes Sprinter 2.4

Shitet nga: Enis 07 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sprinterin 2.4dizell i sapo ardhur nga gjermonija me dogan dhe homologim tpagun shum i rujtur me goma tmira etj i rujtun (nqit nr viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim