Mercedes Sprinter 211

Shitet nga: Leutrim 24 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Sprinter 211 ,2006,me klimë ,bejme edhe ndrrim ,eshte ne targa te huaja i sapoardhur nga gjermania .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim