Mercedes Sprinter 308 Bejm Ndrrim me vetur

Shitet nga: sefa 07 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Sprinter 308 Bejm Ndrrim me vetur 2000-2006 kamioneta esht ne gjendje te mir teknike prokolicen e ka 2.80 regjistrim ka deri ne 28.05.2016 shtoj pak pare per naj vetur qe me konvenon
vrejtje. xhamin e par e ka te krisur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim