Mercedes Sprinter 312.cdi

Shitet nga: Mela 27 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Auto ambulanca i doganuar.me gjitha paisjet.049909031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim