Mercedes Sprinter FRIGO

Shitet nga: mercedes 10 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedes Sprinter FRIGO i sapo doganuar dhe regjistruar ne gjendje shume te rregullt optike dhe motorrike frigo i punon shume mire viti 2006 i dalur ne rrug ne vitin 2008 per me shum info kontakoni : 049 511 222 - 044 66 77 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim