Mercedes Vito -02 tabela suedis i qlajmrum

Shitet nga: Arben 15 Nën 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes vito 2002 pa 3 muj 2003 dizel 2,0 112 n gjendje shum t mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim