Mercedes Vito

Shitet nga: malsor 17 Jan 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes veturen Mercedes Vito, I mbyllun me tre ulese ne gjendje te ruajtur, vetura eshte e çlajmruar vetura ka hargjimet shum te vogla vetura gjendet ne Prishtine,
per informata lajmrohuni ne
tel 044-177-912
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim