Mercedes Vvito pa 3 muj -03 dizel pa dogan i qlajm

Shitet nga: Arbeni 18 Nën 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes vito 2002 pa 3 muaj 2003 112 v220 2.2 dizel n gjendjw t mir teknike kontakt viber 044847591. 1500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim