Mercedes atego 923 rks

Shitet nga: remi 04 Jan 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes atego 923 me sanak 7 metra i gjat rks abs airbag klim gomat e mira shum ne gjendje te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim