Mercedes benz 15.24

Shitet nga: Avdiu shpk 22 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz 15.24 me kran vitit 1994 gjatsia e kranit osht 11 metra ka 4 dalje hidraulike eshte ne gjendje shum te mir i sapo ardhur ne kosov kamijon ka te drejt nagarkese 9090 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim