Mercedes benz 8 17 kiper

Shitet nga: Refkiuu 04 Mar 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijon miller kiper orgjinal kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim