Mercedes benz atego 1323

Shitet nga: Lad nerguti 13 Sht 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz atego 1323 viti 2001
Kamjoni eshte kipper eshte me vingj
Eshte me jastek per me shume e shikoni
Kamjoni ndodhe me shiperi
Bejme ndrrime me shliper
Ne viberit 0682021509
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim