Mercedes benz sprinter MAXI 315cdi 2007

Shitet nga: Niti 29 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter 315 cdi MAXI
12-10-2007
230 mi te kalum garantume
I sa po ardhun prej gjermanis
Sprinter kombi vito Lt t4 t5 caddy golf passat audi

Alb-nit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim