Mercedes benz sprinter

Shitet nga: kombi 22 Nën 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes mercedes sprinter 312d i gjate ne gjendje te rregullte i sapoardhur nga evropa me targa te huaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim