Mercedes me kran

Shitet nga: Fatmiri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjoneten 308 me kran,1993, ne gjendje shum tmir, me goma tmira, servisin e kryn krejt, nne rks edhe 8 muaj regjistrim... viber: +37744703429
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim