Mercedes sprinter 413 frigo

Shitet nga: blerimi 22 Maj 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 777 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES NDROJ MERCEDES SPRINTER W 413 DOGAN HOMOLOGIM REGJISTRIM 1VJET FIKS 6 GUMAT E REJA ME FAKTUR SHUM NE GJENDJE TE MIR MUNSI NDRIMI ME VETUR VIBER 044264655

frigo iveko kamjonet man ford tranzit opel vectra signum astra vw golf 1 2 3 4 5 bmw mercedes pezho pegoet 206 307 407 vw lupo ford sedan audi a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 sedan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim