Mercedes sprinter frigo

Shitet nga: mercedes 15 Nën 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mercedes sprinter frigo i sapo doganuar dhe regjistruar ne gjendje shume te mire motorrike dhe optike shitet per arsye mos perdorimi viti i prodhimit 2006 ne rrug ka dalur ne 2008 per me shume info kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim