Mercedes sprinter

Shitet nga: fahri 20 Sht 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamijoneti Mercedes Sprinter 2.8 dizel
Viti 1997 6 ulse,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim