Mercedes vito 2.3 diezel

Shitet nga: Vito 25 Tet 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 680 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes vito 2.3 diezel turbo forgon 240 mi km regjistrum 8 muj ndrrim me vw t4 me 6 ulse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim