Mercedes vito 2.3dizel

Shitet nga: Mercedes 03 Jan 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes Mercedes vito 2.3 dizell viti 1999 regjistrim 15 08 2016 esht shum irujtun si brenda ashtu edhe jasht 4 goma treja te dimrit me ce hipotek nuko perkthimi bahet menihere per meshum kont 045 604 510 muni edhe viber ndrrim i munshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim