Mercedes vito

Shitet nga: Genti 15 Tet 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes vito 110 D 97 ne gjendje shum te mire teknike me qmim shum te volitshem
viber +377 44 462 023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim