Mersedes 308

Shitet nga: veton 19 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionin shes ose ndrroj me ndonje vetur osht dizell 2.0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim