Mersedes kombi

Shitet nga: Enis 11 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin mersedes me prokolic n gjendje shum t mir me targaa gjermane viti 96 dy jan te njejt per me shum kontaktoni ne nr qe shihni ne ekran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim