Mersedes

Shitet nga: Enis 10 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mersedes kombi ne gjendje te perkryer ne tabela te huaja viti 96 per me shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim