Mini bager

Shitet nga: albani 15 Dhj 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet Bageri ne gjendje shume te mire pune me pak ore pune eshte mimi bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim