Minibusi iveko 1994

Shitet nga: Haveri 28 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Busi eshte ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim