Opel Movano

Shitet nga: Mehdi 31 Gsh 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Opel movano 2.8 DIESEL.
01 i regjistruar edhe 10 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim