Opel Vivaro dizel -2009 ndrim me vetur

Shitet nga: xxx 20 Dhj 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet opell vivara eardhur nga zvicrra me liber te servisit 2.0 cdti tri ulse per para transportus gjindemi gjilan ndrim me vetur gomat e dimrit ngjendje perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim