Opel

Shitet nga: ragip 29 Dhj 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 999 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shittet opel vivaro e ardhur nga zvicra 044 603 500 muni me thir viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim