PEUGEOT BOXER 2.8HDI ARDHUR NGA ZVICRRA -04

Shitet nga: Xxxxxxxxxxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet peugeot boxer 2.8 hdi ardhur nga zvicrra viti 2004 ne gjendje shum te mir ju mirpresim.t4 kombi sprinter lt fiat opel golf pasat vito audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim