PUNOJME ME BAGER DHE KAMION SI DHE SHITEN!

Shitet nga: ISMAIL 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
PUNUNOJME ME KAMION DHE BAGER (EKSTRAVATOR)SI DHE SHITEN MAKINAT E RENDA
NE SHITJE JAN:
KAMION ''MERCEDES''2535.
BAGER ''ATLAS''1604.
QEKIQ 700KG.QMIMI:2200EUR
KAMONI BEHET NDRRIM ME BAGER OSE 4 AKS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim