PUNOJNA MA KORPE

Shitet nga: Jetoni 09 Dhj 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
PUNOJNA ME KORPE NE TER KOSOVEN ME LARTESI DERI 26 M
Adresa; Prishtin
Mob; 044/443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim