PUNOJNA ME BAGERA

Shitet nga: Jetoni 09 Dhj 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kryejme te gjitha punet me Bagera
Adresa: Prishtin
Mob: 044/443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim