PUNOJNA ME BAGERA

Shitet nga: Jetoni 18 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kryjem te gjitha punet me Bagera
Transportin e zhavorit
Transportin e dheut
Rrenimin e objektev
Rregollimin e kupzave
Rregollimin e kanalizimit , ujit etj
Ngjeshjen me valak dhe me papuqe viber pllak etj.
Mob - 044/443-604
Adresa : Prishtin - KOSOVA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim