PUNOJNA ME BAGERA 044443604

Shitet nga: Jeton 13 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
KRYEJME TE GJITHA PUNET ME BAGERA
ADRESA ; PRISHTIN
MOB ; 044/443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim