Paisje

Shitet nga: Armend 08 Jan 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mbuloja e rimorkios sprinter 416 i sapo ardhur nga Suedia

Shitet sanak 8/14 i sa po ardhur nga ch gjithashtu ka mbulojen 6.40m gjersia 2.20
Shitet hebobina e 8/14

Gjendemi Shtime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim