Paletarin ne gjendje shume te mir

Shitet nga: dardan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes paletarin ne gjendje shume te mir teknike.Ngrit deri 2.5 ton kontakt *viber* +377411855
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim