Peugeot 2.8 HDI 2001

Shitet nga: Luigji 15 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Peugeot esht ne qendjeh te mir i ardhur nga zvicrra dhe esht me liber te servisit km 140000 mi dhe Ka ftofsin mbrapa ne qendjeh teknike perfekt per me shum info Na kontakto ne tel 044950601
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim