Peugeot Boxer -95

Shitet nga: peugeot 24 Gsh 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi punon shume mire regjistrim i skaduar per tjera eshte ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim