Peugeot Boxer 2.5 Diesel

Shitet nga: Hamzi 29 Sht 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Peugeot boxer 2.5 diesel viti prodhimit 1999 ,kilometrazha 160000 ,7 ulese i sapo ardhur nga suedia ne gjendje shum te rregullt posedon liber servisi , te gjitha serviset te bera me rregull.

044346656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim