Peugeot Boxer 2006

Shitet nga: peugeot boxer urgjent 20 Sht 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes peugeot boxer viti 2006 me tabela rks ne gjendje shum te mir.. posedon klime xhama elektrik pasqyre elektrike centralle etj..mundesi ndrrimi me veture ose pikup shtoj pare nese ja vlen + 37744/132-711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim