Peugeot J5

Shitet nga: Luli 05 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi Peugeot J5 ngjyre e kuqe viti 1989 2.5 td ne gjendje te rregullt teknike.Regjistrim deri ne fund te vitit (dhjetor) ose mundesi nderrimi me pickup nga viti 1988-2002.Çmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim