Pirun

Shitet nga: arsim 29 Jan 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne xhendje te mir qon pesh dy ton e gjys
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim