Popkatin me dogan

Shitet nga: abaz 29 Dhj 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Popkati i posa ardhur nga Gjermanija eshte ne gjendje shum te mir pune dhe i doganuar.Viti i prodhimit 93 ,dhe ka filluar punen me 97 .qmimi i tij eshte 6900Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim